Krajina všude tam, kam se podíváte. Na každém kroku ve vašem domě.

Posted on 24/04/2019 7:44am

Uvědomujeme si, že zásluhou přírody, smíme žit. Všelijaké květiny, stromy nám poskytují kyslík a my jim opětovně navracíme dusík naším dýcháním. Příroda je nezbytná.
/
materiał
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
V dnešní době stavitelství je tak řešená, aby rostliny mohly být pěstovány na střeše. Téměř chybí místo, kde pěstovat keře a jiné rostliny. Místo lesů se staví silnice. Zahrady jsou pro změnu přebudovány na nákupní centra. Někdy prosty pohled na cosi travnatého nám vytváří příjemnost. Při vybavování domácnosti klademe důraz na rostliny nebo zahrádky okolu domu. Chceme také disponovat rostlinami. Po obědě si jít na chvíli odpočinout pod nějaký strom na lavičku a kochat se přírodou okolo nás. V obydlí mimo opravdových květin si můžeme obstarat též všelijaké fototapety eventuálně obrazy na zdi. Do koupelny eventuálně jiného pokoje by ladila fototapeta les jestliže máme přírodu doopravdy rádi. Takovéto fototapety do koupelny nám usnadní se pořádně uvolnit, než při pouhém jediném odstínu- další bonusy. Fototapeta les nám může rámovat roh koupeny. S pomocí takto uspořádané zdi, budeme se cítit jako někde v naturálních lázních, a současně budeme to vlastnit u sebe v domácností. Není třeba jezdit daleko pro to, abychom jsme si prožili naturální oddechnutí. Stačí, když si to doma příjemně uspořádáme. Fototapety do koupelny nemusí být jenom s rostlinami a zelení- tohoto autora. Můžeme též uplatnit pláž s pískem, kameny a vlnami. Každý nápad se dá určitým způsobem přivést do praxe. Záleží na tom, co máme nejvíce oblíbeného. Z přírody si smíme rozhodnout pro motýly létající na palouku pokrytým rostlinami. Kolem nás je spoustu motivu, jaké můžeme aplikovat do daného pokoje. Celkový vnitřek bude vybavený dle nás. Postačí se poohlédnout na jakési naturální námět v knihách popřípadě vyhlédnout přes okno a neprodleně máme několik myšlenek.


lampki
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
/
Koupelna je pokojem, v jakém si rádi dáme horkou vanu a prožít příjemný okamžik abychom si odpočali po celém dni. Nesmíme se ji vyhýbat a nechávat na závěr. Každý prostor je podstatný a vyžaduje svou starost aby se v něm člověk příjemně cítil.

Tags: dom, obraz, komfort, domu